wtorek, 20 sierpnia 2013

Długa przerwa

Wracam po długiej nieobecności. Wczoraj wzięłyśmy w końcu opóźnione szczepienie na wzw B. Korzystamy z szczepień bezpłatnych mimo, że niektóre mamy boją się kłucia moja mała O. znosi to nad podziw dobrze. Przy wczorajszym kłuciu nawet nie było płaczu, prawdopodobnie nawet nie zauważyła ukłucia, pochłonęła ją "rozmowa" z panią doktor. A Wy jakie macie podejście do bezpłatnych szczepień ?
Mała O. już siedzi, pierwszy raz usiadła sama tydzień przed skończeniem 6 miesięcy. Teraz zaczyna pełzać i chodzi w chodziku. Ale niestety zębów nie widać, a ślini się jak szalona.Stosujemy schłodzone gryzaczki, żel Bobodent i w sytuacji kryzysowej Ibum (wystąpiła gorączka) . A Wasze pociechy ile miały miesięcy kiedy wyszedł pierwszy ząbek i jak znosiły ząbkowanie? Pozdrawiamy E. i O. z wakacji u babci :)

3 komentarze:

 1. Witam,
  śliczną ma Pani córeczkę:)
  nie chcę nic na siłę doradzać i proszę nie odebrać tego jak złośliwość- naczytałam się wiele artykułów nt chodzików, noszenia dzieci, siadania itp i chodziki są bardzo odradzane. Lepiej poczekać aż dziecina sama zacznie chodzic:) Jeśli Panią uraziłam to przepraszam, ale jako mama 4,5 miesiecznego synka poczułam się w obowiązku Panią poinformować. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie czuje się absolutnie urażona :) również pozdrawiamy

   Usuń
 2. zapomniałam dodać że Córcia jest prześliczna:)

  OdpowiedzUsuń